Ювіляри ВНМУ ім. М. І. Пирогова 2019 року
.
Бібліотека вітає з ювілеєм
Матвійчука Миколу Васильовича
кандидата медичних наук, доцента
Нехай світлим і надихаючим буде новий рубіж на Вашому життєвому шляху. Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.