Бібліотека

Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Відеоматеріали бібліотеки

Буктрейлер на навчальний посібник професора, доктора медичних наук, завідувача кафедри медичної реабілітації та медико-соціальної експертизи ВНМУ ім. М. І. Пирогова Колісника Петра Федоровича


Буктрейлер «Річка Геракліта» на збірку поезій Ліни Костенко підготовлено в рамках конкурсу «Літературний дивосвіт», організованого методичним об’єднанням бібліотек ВНЗ м. Вінниці з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек


Буктрейлер «Крадійка книжок» на книгу Маркуса Зузака підготовлено в рамках конкурсу «Літературний дивосвіт», організованого методичним об’єднанням бібліотек ВНЗ м. Вінниці з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек


Буктрейлер «Мертва зона» на книгу Стівена Кінга підготовлено в рамках конкурсу «Літературний дивосвіт», організованого методичним об’єднанням бібліотек ВНЗ м. Вінниці з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек


Вітання з 8 березня від іноземних студентів


Відеоролик підготовлено до 75-річчя з дня народження Михайла Романовича Липка, доцента кафедри пропедевтики дитячих захворювань і догляду за хворими дітьми ВНМУ ім. М. І. Пирогова


Працівники бібліотеки ВНМУ підготували відеоролик «Якщо ви володієте мовами, ви всюди вдома» для участі у конкурсі відеоробіт «English Fest у бібліотеці», який проводить УБА у межах заходів з відзначення Року англійської мови в Україні


Презентація роботи бібліотек вищих начальних закладів м. Вінниці за 2016 рік.


Буктрейлер на тему книг Миколи Гнатишина та Олександра Белова про таємні світи пацієнтів із психічними розладами…


«Все, що душа довірила словам» — за такою назвою в бібліотеці відбувся поетичний вечір, присвячений Всесвітньому дню поезії (21 березня), який зібрав любителів витонченого і вишуканого слова. Вечір був організований творчим об’єднанням «Літературна вежа» на чолі з керівником Лізановською Лілією Федорівною. На вечорі прозвучали твори відомих українських поетів. Доповнила програму вечора вікторина, побудована на творах поетів-класиків та наших сучасників, на питання якої учасники активно відповідали, підтвердивши свої знання та любов до української літератури. Студенти представили також  власні поезії, на які їх надихнуло саме життя: перше почуття кохання та співпереживання до долі людей та країни.


8 Березня — свято Весни, Краси і Любові! Це чудовий привід, щоб привітати прекрасну половину колективу нашого університету зі святом. Профком та вокальний ансамбль «Слов’яночка» порадували нас чудовими привітаннями, подарувавши незабутнє відчуття весняного чарівництва і піднесення.


До Вашої уваги «Історія лікознавства». Автор —  доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, академік АМН України Чекман Іван Сергійович. Книга доступна у фонді читальної зали нашої бібліотеки.


Бібліотека Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова пропонує вашій увазі буктрейлер до книги С. Лойка «Аеропорт».

За репортажі з Донецького аеропорту Сергій Лойко отримав престижну американську премію — The Bob Considine Award, яка присуджується за краще висвітлення міжнародних подій. Роман «Аеропорт» був названий Президентом України книгою 2015 року, яку необхідно прочитати. Прообразами «кіборгів» стали реальні люди, захисники Донецького аеропорту.

У буктрейлері, з дозволу автора, використані його власні фотографії і цитати з роману. Звучить музика з балету «Ромео і Джульєтта» Сергія Прокоф’єва, чиє ім’я носив донецький аеропорт, і від якого залишилися лише руїни. Сподіваємося, що наша робота заохотить студентів і викладачів нашого університету прочитати роман Сергія Лойка «Аеропорт».


Відео-робота наукової бібліотеки ВНМУ ім. М.І. Пирогова до Всеукраїнського дня бібліотек в рамках обласного конкурсу творчих заходів, програм і проектів бібліотек «Світло провінції 2015», оголошеного Вінницькою обласною універсальною науковою бібліотекою ім.К.А.Тімірязєва.

29 вересня 2015р. під час проведення ІІІ Бібліотечного форуму «Бібліотека традиційна, бібліотека інноваційна: місце і роль в розвитку територіальної громади Вінниччини» було підведено підсумки конкурсу. Колектив нашої бібліотеки отримав перемогу в номінації «Ми змінюємося! Бібліотека – зона впровадження інформаційних технологій.»


Відео-презентація наукової бібліотеки ВНМУ ім. М. І. Пирогова до Всеукраїнського дня бібліотек 2014


Випуск студентів творчого об’єднання «Літературна вежа» 2014 року


По волнам моей памяти


«Шевченківські читання» до 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у 2014 році


Зустріч професора Мазорчука Б.Ф. з бібліотечною спільнотою м. Вінниці на базі ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва, 2014


Буктрейлер на книгу доктора медичних наук, професора В. І. Денисюка та доцента, доктора філософії О.В. Денисюка «Етапи життя людини в медичному, філософському та релігійному розумінні»


Слайд-шоу до 100 річниці з дня народження видатного хірурга Миколи Амосова, підготовлене Гулик Інною