Бібліотека

Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Відеоматеріали бібліотеки


Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це мова. З нагоди Міжнародного дня рідної мови студенти ВНМУ ім. М. І. Пирогова продемонстрували мовне розмаїття різних народів.


 

У 2005 року Генеральна асамблея ООН  встановила 27 січня Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту. Голокост – переслідування і масове знищення євреїв у Німеччині під час Другої світової війни. Бібліотека ВНМУ підготувала відеопрезентацію книг з фонду книгозбірні на цю тему.


 

Буктрейлер «Формула успіху професора Ольги Яблонь» до одноіменного видання, підготовлений до ювілею професора, завідувача кафедри педіатрії № 1.

 


 

Буктрейлер на книги  Генрі Марша

 


 

Портфоліо «Бібліотека ВНМУ – terra nova» підготовлено до конкурсу «Портфоліо бібліотеки» організованого для  бібліотек ЗВО м. Вінниці


 

Вшановуючи пам’ять про співвітчизників, які загинули та постраждали внаслідок політичних репресій комуністичного режиму 1937-1938рр. бібліотека підготувала буктрейлер на видання » Реабілітовані історією. Вінницька область»


Буктрейлер на видання Іван Артемович Ситнік, доктор медичних наук, професор кафедри акушерства й гінекології № 1 Вінницького національного медичного університету проніс через усе своє життя талант справжнього лікаря, мудрого порадника і наставника, науковця. На замовлення кафедри акушерства й гінекології № 2 Вінницького медичного університету наукова бібліотека підготувала фільм «Ситнік Іван Артемович».


На замовлення кафедри акушерства й гінекології № 2 Вінницького національного медичного університету бібліотека підготувала фільм «Рудюк Микола Максимович: акушер-гінеколог, науковець, педагог (1951-2008)». Доцент кафедри акушерства й гінекології Вінницького медичного університету Микола Максимович Рудюк зарано пішов з життя. В пам’яті пацієнтів залишився уважним і людяним лікарем. Колеги цінували його за те, що в скрутну хвилину завжди міг прийти на допомогу, студенти – за об’єктивність і справжність.


Відеорепортаж літературно-мистецького вечора «Ти наше диво калинове, кохана українська мово», присвяченого до святкування Міжнародного дня Рідної мови, який відзначається щорічно 21 лютого.


Відеопрезентація про життя та роботу акушера-гінеколога, професора, доктора медичних наук Петра Григоровича Жученка, який завідував кафедрою акушерства і гінекології № 1 Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова з 1964 по 1990 рр.


Буктрейлер на навчальний посібник професора, доктора медичних наук, завідувача кафедри медичної реабілітації та медико-соціальної експертизи ВНМУ ім. М. І. Пирогова Колісника Петра Федоровича


Буктрейлер «Річка Геракліта» на збірку поезій Ліни Костенко підготовлено в рамках конкурсу «Літературний дивосвіт», організованого методичним об’єднанням бібліотек ВНЗ м. Вінниці з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек


Буктрейлер «Крадійка книжок» на книгу Маркуса Зузака підготовлено в рамках конкурсу «Літературний дивосвіт», організованого методичним об’єднанням бібліотек ВНЗ м. Вінниці з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек


Буктрейлер «Мертва зона» на книгу Стівена Кінга підготовлено в рамках конкурсу «Літературний дивосвіт», організованого методичним об’єднанням бібліотек ВНЗ м. Вінниці з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек


Вітання з 8 березня від іноземних студентів


Відеоролик підготовлено до 75-річчя з дня народження Михайла Романовича Липка, доцента кафедри пропедевтики дитячих захворювань і догляду за хворими дітьми ВНМУ ім. М. І. Пирогова


Працівники бібліотеки ВНМУ підготували відеоролик «Якщо ви володієте мовами, ви всюди вдома» для участі у конкурсі відеоробіт «English Fest у бібліотеці», який проводить УБА у межах заходів з відзначення Року англійської мови в Україні


Презентація роботи бібліотек вищих начальних закладів м. Вінниці за 2016 рік.


Буктрейлер на тему книг Миколи Гнатишина та Олександра Белова про таємні світи пацієнтів із психічними розладами…


«Все, що душа довірила словам» — за такою назвою в бібліотеці відбувся поетичний вечір, присвячений Всесвітньому дню поезії (21 березня), який зібрав любителів витонченого і вишуканого слова. Вечір був організований творчим об’єднанням «Літературна вежа» на чолі з керівником Лізановською Лілією Федорівною. На вечорі прозвучали твори відомих українських поетів. Доповнила програму вечора вікторина, побудована на творах поетів-класиків та наших сучасників, на питання якої учасники активно відповідали, підтвердивши свої знання та любов до української літератури. Студенти представили також  власні поезії, на які їх надихнуло саме життя: перше почуття кохання та співпереживання до долі людей та країни.


8 Березня — свято Весни, Краси і Любові! Це чудовий привід, щоб привітати прекрасну половину колективу нашого університету зі святом. Профком та вокальний ансамбль «Слов’яночка» порадували нас чудовими привітаннями, подарувавши незабутнє відчуття весняного чарівництва і піднесення.


До Вашої уваги «Історія лікознавства». Автор —  доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, академік АМН України Чекман Іван Сергійович. Книга доступна у фонді читальної зали нашої бібліотеки.


Бібліотека Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова пропонує вашій увазі буктрейлер до книги С. Лойка «Аеропорт».

За репортажі з Донецького аеропорту Сергій Лойко отримав престижну американську премію — The Bob Considine Award, яка присуджується за краще висвітлення міжнародних подій. Роман «Аеропорт» був названий Президентом України книгою 2015 року, яку необхідно прочитати. Прообразами «кіборгів» стали реальні люди, захисники Донецького аеропорту.

У буктрейлері, з дозволу автора, використані його власні фотографії і цитати з роману. Звучить музика з балету «Ромео і Джульєтта» Сергія Прокоф’єва, чиє ім’я носив донецький аеропорт, і від якого залишилися лише руїни. Сподіваємося, що наша робота заохотить студентів і викладачів нашого університету прочитати роман Сергія Лойка «Аеропорт».


Відео-робота наукової бібліотеки ВНМУ ім. М.І. Пирогова до Всеукраїнського дня бібліотек в рамках обласного конкурсу творчих заходів, програм і проектів бібліотек «Світло провінції 2015», оголошеного Вінницькою обласною універсальною науковою бібліотекою ім.К.А.Тімірязєва.

29 вересня 2015р. під час проведення ІІІ Бібліотечного форуму «Бібліотека традиційна, бібліотека інноваційна: місце і роль в розвитку територіальної громади Вінниччини» було підведено підсумки конкурсу. Колектив нашої бібліотеки отримав перемогу в номінації «Ми змінюємося! Бібліотека – зона впровадження інформаційних технологій.»


Відео-презентація наукової бібліотеки ВНМУ ім. М. І. Пирогова до Всеукраїнського дня бібліотек 2014


Випуск студентів творчого об’єднання «Літературна вежа» 2014 року


По волнам моей памяти


«Шевченківські читання» до 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у 2014 році


Зустріч професора Мазорчука Б.Ф. з бібліотечною спільнотою м. Вінниці на базі ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва, 2014


Буктрейлер на книгу доктора медичних наук, професора В. І. Денисюка та доцента, доктора філософії О.В. Денисюка «Етапи життя людини в медичному, філософському та релігійному розумінні»


Слайд-шоу до 100 річниці з дня народження видатного хірурга Миколи Амосова, підготовлене Гулик Інною