Бібліотека

Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Творче об'єднання "Літературна вежа"

Творче об’єднання студентів “Літературна вежа” сформувалось на базі гуртка любителів поезії, який започатку Рисунок1вав свою роботу навесні 1996 року. До роботи гуртка долучились студенти, закохані в поетичне слово та, власне, які й самі пробували писати вірші. Перші роки на засідання гуртка приходило 8 – 10 студентів. Та з часом коло учасників ставало ширшим. До любителів поезії приєднувались любителі музики та співу, студенти, які захоплювались малюванням, декламуванням, танцями. Тому любительський клуб переріс у творче об’єднання “Літературна вежа”. В творчому доробку “вежівців” чимало проведених заходів, а ще більше планів. За цей час бібліотекою було підготовлено до друку перше і друге видання поетичної збірки “На крилах натхнення”, до якої увійшли вірші поетів-початківців, членів гуртка, а також вірші викладачів університету.

Зараз ми налічуємо більше 30 учасників, молодих, палких і талановитих студентів-медиків, які гідно нестимуть звання лікаря впродовж усього життя, несучи у серці вогник “Літературної вежі”.

Читати повністю

Клуб любителів художньої літератури

Читання художньої літератури збагачує духовний світ людини, виховує загальнолюдські якості і, як не дивно, сприяє підвищенню професійного рівня майбутнього лікаря.
При бібліотеці, на абонементі художньої літератури понад 15 років існує «Клуб любителів художньої літератури». Завдяки істинним цінителям книги фонд «Клубу» систематично поповнюється літературними новинками. На сьогодні фонд налічує понад 4000 видань. В «Клубі» переважає література «дозвіллєвого характеру»: детективи, наукова фантастика, фентезі, містика, любовні романи та інші жанри.
За останні роки зріс інтерес наших читачів до сучасної української літератури. На абонементі художньої літератури можна ознайомитися з рейтингом найкращих книг вітчизняних письменників, знайти твори з дарчими підписами авторів-переможців літературних премій і конкурсів України.
Медичні працівники неодноразово ставали героями художніх творів. У фонді є чимало книг лікарів-письменників. Допомогу у пошуку літератури на медичну тематику надасть рекомендаційний список «Світ медицини в художньому слові».
Завітайте на абонемент художньої літератури !  Книги чекають вас!

Гурток польської мови

“ЧиРисунок3м більше мов знає людина, тим вона багатша”
Знання мов відіграє вирішальне значення в житті кожної людини. Інформаційний простір займає все більше місця в повсякденному житті: подорожі, робота і просто спілкування без кордонів. Як виявилось, потреба у вивченні польської мови є у різних вікових категорій користувачів нашої бібліотеки.
У 2009 році вперше на базі бібліотеки ВНМУ ім. М. І. Пирогова почав діяти гурток польської мови, який дає можливість усім бажаючим вивчити мову сусідньої з Україною держави, познайомитись з культурою та історією, народними звичаями та традиціями Польщі. Навчальний курс є абсолютно безкоштовним і вдало поєднує в собі новітні технології з традиційними методами засвоєння знань. Під час занять використовується комунікативна методика з чотирма видами діяльності: читання, мовлення, письмо та розуміння на слух. Заняття в гуртках проходять цікаво та ефективно.

Читати повністю

Інтелектуальний клуб "Що? Де? Коли?"

На базі науковЩо Де Колиої бібліотеки ВНМУ імені М.І.Пирогова уже три роки існує інтелектуальний клуб «Що? Де? Коли?», який бере активну участь у різних інтелектуальних змаганнях та займає призові місця. Його учасниками є молоді, талановиті та енергійні студенти університету, які об’єдналися в єдину команду «СSS» задля спільної мети. Щотижневі засідання гуртка, які відбуваються в стінах бібліотеки, не залишаються безрезультатними.

а

а

а

а

Читати повністю