Наукова бібліотека

Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Творче об'єднання "Вежа"

Творче об’єднання студентів “Вежа” сформувалось на базі гуртка любителів поезії, який започатку Рисунок1вав свою роботу навесні 1996 року. До роботи гуртка долучились студенти, закохані в поетичне слово та, власне, які й самі пробували писати вірші. Перші роки на засідання гуртка приходило 8 – 10 студентів. Та з часом коло учасників ставало ширшим. До любителів поезії приєднувались любителі музики та співу, студенти, які захоплювались малюванням, декламуванням, танцями. Тому любительський клуб переріс у творче об’єднання “Літературна вежа”. В творчому доробку “вежівців” чимало проведених заходів, а ще більше планів. За цей час бібліотекою було підготовлено до друку перше і друге видання поетичної збірки “На крилах натхнення”, до якої увійшли вірші поетів-початківців, членів гуртка, а також вірші викладачів університету.

Зараз ми налічуємо більше 30 учасників, молодих, палких і талановитих студентів-медиків, які гідно нестимуть звання лікаря впродовж усього життя, несучи у серці вогник “Вежі”.

Читати повністю

Клуб любителів художньої літератури

Читання художньої літератури збагачує духовний світ людини, виховує загальнолюдські якості і, як не дивно, сприяє підвищенню професійного рівня майбутнього лікаря.
При бібліотеці, на абонементі художньої літератури 23 роки працює «Клуб любителів художньої літератури». Завдяки істинним цінителям книги фонд «Клубу» систематично поповнюється літературними новинками. За цей період від членів клубу надійшло близько 5 тис. примірників. В «Клубі» переважає література «дозвіллєвого характеру»: детективи, наукова фантастика, фентезі, містика, любовні романи та інші жанри.
За останні роки зріс інтерес наших читачів до сучасної української літератури. На абонементі художньої літератури можна ознайомитися з рейтингом найкращих книг вітчизняних письменників, знайти твори з дарчими підписами авторів-переможців літературних премій і конкурсів України.
Медичні працівники неодноразово ставали героями художніх творів. У фонді є чимало книг лікарів-письменників. Допомогу у пошуку літератури на медичну тематику надасть рекомендаційний список «Світ медицини в художньому слові».
Завітайте на абонемент художньої літератури !  Книги чекають вас!

Інтелектуальний клуб "Що? Де? Коли?"

На базі науковЩо Де Колиої бібліотеки ВНМУ імені М.І.Пирогова уже шість років існує інтелектуальний клуб «Що? Де? Коли?», який бере активну участь у різних інтелектуальних змаганнях та займає призові місця. Його учасниками є молоді, талановиті та енергійні студенти університету, які об’єдналися в єдину команду «СSS» задля спільної мети. Щотижневі засідання гуртка, які відбуваються в стінах бібліотеки, не залишаються безрезультатними.

а

а

а

а

Читати повністю