12 травня Наукова бібліотека Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова стала майданчиком для обміну досвідом. Для курсантів Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму, які вдосконалюють фахові знання, проведено лекцію «Видання наукової бібліотеки ВНМУ як засіб збереження і поширення краєзнавчого контенту». Завідувач сектору краєзнавства О. Юрчишина охопила важливі аспекти видавничої діяльності бібліотеки, присвяченій історії Поділля, розвитку медичної освіти та постатям, пов’язаним із регіоном.
Бібліотекарі Вінницької обласної наукової бібліотеки ім. В. Отамановського та Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва ознайомилися з численними видавничими проєктами бібліотеки: від бібліографічних покажчиків до монографій. Особливу зацікавленість викликала розповідь про процес підготовки таких видань – від формування тематичних планів до редагування, верстки й презентації результатів роботи на публічних заходах. Наочним прикладом сучасного підходу до популяризації друкованої продукції стала демонстрація буктрейлерів – коротких відеоанотацій до виданих бібліотекою книг.
Друга частина зустрічі відбувся в секторі рідкісних і цінних видань бібліотеки. Тут для гостей було проведено екскурсію-лекцію, присвячену роботі зі стародруками. Курсантам розповіли про специфіку зберігання, каталогізації та наукового опису стародруків. Також було акцентовано увагу на виставковій діяльності бібліотеки, що є важливою складовою популяризації книжкової спадщини.