Бібліотека

Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Лекція-тренінг для бібліотекарів міста

731 жовтня 2018 року працівники бібліотеки ВНМУ ім. М. І. Пирогова взяли участь у черговому занятті університету «Книга і суспільство», яке відбулося на базі Вінницької обласної наукової бібліотека ім. К. А. Тімірязєва. Заняття з бібліотекарями міста Вінниці на тему «Публічний виступ – формула успіху» провела Залюбівська Оксана Броніславівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри філософії та гуманітарних наук Вінницького національного технічного університету.

Бібліотечні працівники – люди публічні: проводять масові заходи, беруть участь у науково-практичних конференціях, спілкуються з користувачами, тощо, тому, заняття було корисним і потрібним.

 Теоретичний матеріал лектор вдало поєднала з практичними завданнями. Присутнім було цікаво дізнатися про те, як заспокоїтися перед виступом, познайомитися з секретами публічних виступів. Оксана Броніславівна також коротко познайомила з історією риторики, найвидатнішими ораторами давнини й сучасності, порадила для опрацювання найкращі книги з ораторського мистецтва та виступи найкращих ораторів у мережі Інтернет.