Бібліотека

Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Літературне побачення з творчістю Ліни Костенко

 1У бібліотеці ВНМУ ім. М. І. Пирогова 29 березня, у відділі культурно-просвітницької роботи, у рамках гуртка «Літературна Вежа» відбувся поетично-пісенний вечір «Літературне побачення з творчістю Ліни Костенко». Захід провели лікар-інтерн Андрій Шиманський та його дружина, студентка ВДПУ ім. М. Коцюбинського Анастасія Шиманська.

На заході прозвучали музичні композиції, покладені на вірші Ліни Костенко: «Розкажу тобі думку таємну», «Між  іншим» та уривки творів представлені через призму біографії геніальної поетеси. Кожен міг поділитися історією власного  знайомства з поезією Ліною Костенко, обмінятися думками, обговорили ті проблеми, які так вміло висвітлює геніальна поетеса, сильна особистість, мудра жінка, непереборний дисидент та просто «жива легенда». Присутні приєдналися до декламування проникливих, сповнених надії та віри  поезій.

Під час проведення заходу у залі панувала атмосфера творчості та натхнення. Студенти та колектив бібліотеки отримали брошури на пам’ять про захід та позитивні емоції від перебування на «літературному побаченні».

Дякуємо! Чекаємо на нові зустрічі!