Бібліотека

Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Міжнародне свято «Шануймо мову над усі боги, якщо ми хочем зватися народом» у бібліотеці

20190305_180923Справжнє міжнародне свято «Шануймо мову над усі боги, якщо ми хочем зватися народом» відбулося у бібліотеці за сприяння викладачів кафедри українознавства ВНМУ ім. М. І. Пирогова Писаренко Л. М. і Білої Н.Є. У заході взяли участь студенти першого курсу фармацевтичного факультету 51 групи та іноземні студенти, а також доцент кафедри пропедевтики дитячих хвороб Липко М. Р.

.

Про історію виникнення свята рідної мови, її значення у житті кожної нації розповіли ведучі вечора – Заводюк Аня, Капітанчук Наталія, Тітарчук Євген. Безмежну силу слова передали присутнім читці поезій – Коротка Юлія, Лащенко Катерина, Сандуляк Ірина та Махова Олена. «Молитву до Мови» прочитали Орел Наталія та Чикотун Олена. Красу, мелодійність української мови глядачі відчули завдяки ліричному виконанню пісень Дмитренко Наталії, Коломієць Миколі, Бойчуку Володимиру і Баран Наталії.

 Можливість насолодитися ритмічністю, колоритом і відтінками інших мов світу подарували  Ахвіренг Єнох з Гани, Віктор Радж з Індії, декламуючи вірші рідною мовою. Алі Саїф (Індія) зворушливо виконав пісню про кохання, а Сімес Юкка (Фінляндія) заворожив глядачів своїм голосом та грою на гітарі. Святковий настрій підтримав ансамбль студентів-іноземців «Веселка» під керівництвом Білої Н.Є.

 На завершення свята  до присутніх звернувся доцент кафедри пропедевтики дитячих хвороб Липко М. Р. Пісню «Рідна мати моя» в його виконанні підхопив увесь зал.

Сподіваємося, що проведений захід стане пам’ятною подією у житті студентства.

 

 
05/03/2019 День рідної мови