Бібліотека

Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Персональна виставка Джеймса Саймена

1475715 червня у Вінницькому регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт-шик» відбулася презентація виставки живопису «Привіт із Гани!». Автор – студент 3-го курсу Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова Джеймс Саймен. На презентацію виставки Джеймс прийшов разом із своїми друзями, звучала музика його Вітчизни.

Безумовно, Джеймс Саймен талановитий, а ще доброзичливий, усміхнений і привітний. Бажаємо йому подальших творчих успіхів у мистецтві та навчанні!

Хлопець малює з 10 років. Це перша персональна виставка молодого художника.

У 2013 р. Джеймс приїхав у Донецьк, згодом – до Вінниці. Саме у Вінницькому медичному університеті ім. М. І. Пирогова розкрився творчий потенціал Джеймса Саймена. Джеймс встиг полюбити Україну, бажає їй миру і процвітання: на одній із картин він зобразив прапор України – весь у розквітлих трояндах. Його полотна – світлі, чисті й прекрасні. Художник малює гуашшю, акриловими, олійними фарбами, використовує різні техніки – одним словом, ще шукає себе в мистецтві. Радимо всім шанувальникам живопису відвідати виставку талановитого студента-медика, яка триватиме до 4 липня 2017 року.