Бібліотека

Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Професійний діалог бібліотек ЗВО м. Вінниці

В умовах інноваційного розвитку бібліотек закладів вищої освіти (ЗВО) підвищення професійного рівня працівників у відповідності до сучасних реалій забезпечить успішну та ефективну роботу бібліотекарів, розширить межі їх професійної компетентності. Робота сучасного фахівця бібліотечної справи потребує навиків широкого спектру знань, що дозволять адаптуватися до світу інформаційних технологій. Задля ефективного розвитку в цій справі 20 листопада 2018 р. на базі бібліотеки Донецького національного університету імені Василя Стуса в рамках експрес-університету методичного об’єднання бібліотек ЗВО відбувся професійний діалог на тему: «Організація роботи з електронними ресурсами в бібліотеці».

Про практичну ефективність заходу свідчить вирішення низки важливих питань, що стосуються електронних ресурсів бібліотеки. Було відзначено актуальність та цінність наявності різних електронних ресурсів задля розвитку електронної наукової комунікації та науки в цілому.

В рамках експрес-університету також відбулося засідання методичної ради бібліотек ЗВО м. Вінниці. В ході діалогу було обговорено перспективні проекти та ідеї задля покращення плідної та ефективної професійної діяльності. Підсумком дискусії стало затвердження плану роботи методичного об’єднання на 2019 рік, що відповідає головним тенденціям та стратегії розвитку бібліотечної справи.