Наукова бібліотека

Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Тренінг «Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях».

26 лютого 2016 року у залі Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) відбудеться одноденний тренінг (9:00-18:00) для наукових та науково-педагогічних працівників, а також аспірантів на тему «Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях». 

Захід відбудеться за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Офісу Програми імені Фулбрайта в Україні.

Спікери: іноземні дослідники-учасники програми Фулбрайт в Україні та вітчизняні науковці, які мають досвід таких публікацій.

Учасники тренінгу дізнаються, як шукати якісні видання та подавати публікації, які є вимоги до оформлення робіт, які є західні стандарти академічного письма та ін.

Мови тренінгу: українська та англійська.

Для реєстрації  заповніть, будь ласка, форму: http://bit.ly/1R3URAL (кількість учасників обмежена).

Для тих, хто не встиг зареєструватися, буде вестися он-лайн трансляція тренінгу, після чого відеозапис буде розміщено на веб-сайті Міністерства http://mon.gov.ua/.

Також у відповідному розділі на сайті будуть розміщені матеріали та презентації від спікерів.

Інформуємо також, що подібні тренінги відбудуться також у Харкові та Львові                 у березні 2016 року. Реєстрацію на них буде відкрито пізніше.
Контакти для надання додаткової інформації: Чубко Аліна Сергіївна,  email: achubko@mon.gov.ua.