Наукова бібліотека

Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Відбулося засідання Ради методичного об’єднання бібліотек ЗВО м. Вінниці та медичних фахових коледжів області

17 листопада відбулося чергове онлайн-засідання Ради методичного об’єднання бібліотек ЗВО м. Вінниці та медичних фахових коледжів області. До зустрічі доєдналося 14 осіб.

Голова методичного об’єднання, Неліна Миколаївна Кравчук, підбила підсумки та ретельно проаналізувала проведені протягом року заходи. Особливий акцент було зроблено на конференції, семінарі і тренінгах, які стали ключовими подіями у роботі методичного об’єднання та були важливими форумами для обміну досвідом та ідей серед фахівців, а тренінги сприяли підвищенню кваліфікації учасників.Також вона зазначила на цінності досвіду роботи бібліотек, які працюють у прифронтових зонах та під постійним стресом. Їхній внесок у розвиток бібліотечної галузі в умовах військового конфлікту є надзвичайно важливим, а щоденний приклад роботи є джерелом мотивації для всіх працівників бібліотек та надихає їх продовжувати свою роботу, навіть у найскладніших умовах.

Директори Т. Є. Притуляк (НБ ВНТУ), Н. О. Пруська (ВТЕІ), В. С. Білоус (ВДПУ), Т. І. Міщан (ДонНУ) висловили свою підтримку і визнання необхідності проведення таких заходів. Вони акцентували увагу на важливості роботи бібліотек у сучасних умовах та підкреслили, що методичний центр і його діяльність є ключовими чинниками у вирішенні актуальних питань у роботі бібліотек та висловили подяку за всі проведені заходи і підкреслили, що методичне об’єднання є цінним джерелом корисної і цікавої інформації, яку можна практично впроваджувати в роботу бібліотек.

Також було обговорено план роботи методичного об’єднання на 2024 рік, визначено основні напрями, обговорено заходи та інші питання діяльності бібліотек в сучасних умовах, включаючи передплату періодичних видань, придбання підручників, подання звітних показників і багато інших важливих аспектів роботи бібліотек.

На зібрані було визначено, що завдяки спільним зусиллям та обміну досвідом було досягнуто значних результатів і розширено горизонти у роботі методичного об’єднання. Сподіваємось, що наступний рік буде ще більш насиченим, продуктивним та корисним для всіх учасників МО.