Шановні викладачі, науковці та студенти університету!
«Інформатіо-Консорціум» спільно з EBSCOhost надає університету тестовий доступ до eIFL — колекції баз даних компанії Ebsco. Серед яких: Health Source — Consumer Edition; Health Source: Nursing/Academic Edition; MEDLINE.
Тестовий доступ відкрито з 11 травня до 10 червня включно.
Доступ надано на IP-адреси нашого університету з інтернет-адреси http://search.ebscohost.com
.
До уваги користувача!
СИСТЕМА НЕ ПОВИННА ЗАПИТУВАТИ ІДЕНТИФІКАТОР ТА ПАРОЛЬ!
Спочатку — вибір інтерфейсу (обирається перший зверху).
Далі — екран вибору необхідної бази даних.
Далі до Ваших послуг — пошуковий інтерфейс.
Якщо виникнуть проблеми або методичні питання, контактуйте за адресою (informatio.consortium@gmail.com)
Рекомендаційний інформаційно-аналітичний перелік сайтів
Дайджест інформує молодих науковців та студентів про можливості участі в програмах і конкурсах для отримання грантів та стипендій на проведення досліджень і подальшої участі в міжнародних освітніх програмах.
Бажаємо успіху! Слідкуйте за подальшою інформацією. Читати повністю
Шановні науковці університету!
Науково-аналітичний журнал «Наша перспектива» з нагоди Дня науки відкрив безоплатний онлайн-доступ до всіх номерів, які вийшли до цього часу.
Для їх перегляду необхідно зареєструватися на сайті журналу «Наша перспектива» (правий верхній кут сайту).
Після авторизації на сайті, Ви зможете читати будь-який номер журналу.
Шановні науковці університету!
10 березня о 10:00 Web of Science проводить безкоштовний вебінар
для науковців біомедичних спеціальностей.
Теми вебінару:
Базові та додаткові можливості Web of Science для біомедичних спеціальностей;
Medline та Core Collection на платформі Web of Science, особливості пошуку, аналізу, збереження інформації.
Бонус: можливості пошуку грантової підтримки.
Обов’язково, але лише у кількох слайдах, Journal Citation Report, EndNote on-line, ResearcherID, ORCID.
Екстраполяція можлива на будь-які спеціальності – тому запрошуються всі, хто бажає ознайомитися з можливостями платформи.
Необхідна попередня реєстрація https://thomsonreuters.webex.com/thomsonreuters/k2/j.php?MTID=tb133764e6fcde2ccc492bab4eaa88868
Запрошення на вебінари Clarivate Analytics (Thomson Reuters)
В кінці 2016 р. підрозділ компанії Thomson Reuters з наукових досліджень та інтелектуальної власності став незалежною компанією Clarivate Analytics, робота якої сконцентрована на науково-технічній інформації. Прочитати про зміни можна тут.
Clarivate Analytics продовжує розвивати і вдосконалювати всі інформаційні інструменти та ресурси для наукових досліджень, включаючи Web of Science.
Ми раді запросити науковців взяти участь у черговій серії онлайн-семінарів, присвячених роботі з платформою Web of Science та іншими ресурсами для наукової діяльності, яка буде проходити в період з 13 по 22 лютого 2017 року.
Науковцям і викладачам університету з 1 вересня “Future Medicine and Future Science” надає безоплатний доступ до повнотекстових наукових медичних журналів, які представлені на вебсайтах www.futuremedicine.com, www.future-science.com.
Доступ відкритий на три місяці (до 30 листопада) за IP-адресами університету з комп’ютерів морфологічного, фармацевтичного корпусів та підготовчого факультету.
Логін і пароль — не потрібні.
Скористайтеся цією можливістю!
Видавець Springer відкрив доступ до 50 тисяч технічних і наукових книг та дозволив безкоштовно скачувати видання з науки, наукових досліджень і математики, яким понад 10 років. Стали доступні повні тексти книг з медичної тематики, які можна сортувати за темами, авторами, тощо. Видання представлені у форматі PDF. Скачати їх можна тут
Скористайтеся цією можливістю!
Бібліотека представляє інструкцію «Як зареєструватися в ORCID»
ORCID (Open Researcher and Contributor ID) – мультидисциплінарний та міжнародний реєстр унікальних ідентифікаторів вчених, який, водночас, пов’язує дослідницьку діяльність науковців з їхніми ідентифікаторами. Інформація за адресою: http://www.бібліотекар.укр/2014/01/orcid_19.html
Шановні науковці! З інформацією про журнали відкритого доступу в Scopus можна ознайомитися на сайті http://kmalibrary.blogspot.com/2016/02/scopus.html
До інформації додається відео.
Першоджерело від видавництва Elsevier дивіться за адресою
26 лютого 2016 року у залі Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) відбудеться одноденний тренінг (9:00-18:00) для наукових та науково-педагогічних працівників, а також аспірантів на тему «Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях».
За угодою з Українською бібліотечною асоціацією науковцям і викладачам університету
з 1 до 29 лютого надається безоплатний тестовий доступ до універсальної колекції
East View Information Services. Це доступ до періодичних видань в електронному вигляді.
Доступ відкритий за IP-адресами університету. Логін і пароль — не потрібні.
Адреса доступу: dlib.eastview.com
Скористайтеся цією можливістю!
В період з 16 по 18 лютого 2016 року ви маєте можливість взяти участь у серії онлайн-семінарів від Thomson Reuters по роботі з платформою Web of Science та іншими ресурсами для наукової діяльності. Отримати докладнішу інформацію та зареєструватися на семінари можна на сайті http://wokinfo.com/russian/ в розділі «Онлайн-семинары». Всі семінари безкоштовні та проводяться російською мовою. Реєстрація на семінари обов’язкова. По завершенню семінарів учасники зможуть отримати сертифікати.
Теми семінарів:
Платформа Web of Science: базові можливості пошуку;
Робота з бібліографією в програмі EndNote Online;
Пошук за автором і ResearcherID;
Пошук і аналіз наукових журналів з використанням Journal Citation Reports.
Бажаємо вам успіхів і досягнень!
Представляємо вашій увазі інструкцію
«Google Академія для молодих дослідників».
Google Scholar є безкоштовною спеціалізованою пошуковою системою, що дозволяє здійснювати пошук академічної літератури. Завдяки цій системі можна створити власний профіль у Google Академії, формувати свою бібліотеку бібліографічних посилань, знайти показники рейтингу публікацій.
Scopus — це база даних з найбільшим охопленням рефератів, цитат з рецензованої літератури та перевірених веб-джерел. Пошукова система використовує програмні засоби для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень, вона легко інтегрується в робочий процес дослідників. В Україні (з 2006 року) користувачі багатьох академічних установ отримали можливість використовувати Scopus завдяки Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського (http://www.nbuv.gov.ua). «Інструкція користувача Scopus» прилаштована саме під такий спосіб доступу. Ознайомитися цією інструкцією можна за адресою http://www.бібліотекар.укр/2010/03/scopus.html
Дайджест інформує молодих науковців та студентів про можливості взяти участь в програмах і конкурсах для отримання грантів і стипендій на проведення досліджень та подальшої участі в міжнародних освітніх програмах.
Для збільшення ефективності міжнародної наукової взаємодії статті й інші наукові публікації повинні бути повними, лаконічними й зрозумілими. Ці загальні рекомендації Європейської Асоціації Наукових Редакторів (EASE) призначенні для допомоги авторам, перекладачам та редакторам для досягнення цієї мети.
Наукова робота студентів – це перший крок до формування якісного наукового потенціалу національної системи освіти, а тому правильна організація наукової роботи, здатність формування сприятливого середовища для наукового пошуку студентів є вкрай важливим завданням викладачів.
Отримати поради стосовно організації наукової роботи студентів Ви зможете на сайті http://www.perspektyva.in.ua/yak-organizuvaty-naukovu-robotu-studentiv/
Шановні науковці!
Ви розпочали наукову діяльність і підходите до етапу оприлюднення отриманих результатів. Де друкувати? Як написати? Як не порушити норми авторського права, біоетичні норми? Навіщо потрібно рецензування? Зорієнтуватися Вам допоможе проект «Українські наукові журнали», який впорядковує інформацію про вітчизняну наукову періодику, а також дає корисні поради авторам, редакторам, адміністраторам, бібліотекарям.
Корисну інформацію Ви отримаєте на сайті http://usj.org.ua/
Для вас відкритий безоплатний онлайн-доступ до журналу «PEDIATRIC NEUROLOGY BRIEFS» (доступ до 31.12.2015 р.)
за електронною адресою http://www.pediatricneurologybriefs.com/
Скористайтеся цією можливістю!
Видавництво Springer пропонує безоплатний тестовий доступ до своїх ресурсів (всього 9 047 460 джерел), серед яких вагома колекція
медичних та суміжних з медициною наукових документів з журналів, книг, серій, протоколів та довідкових видань.
Детальніша інформація на сайті Springer Link за адресою http://link.springer.com/
Web of Science або Web of Knowledge — пошукова платформа, яка об’єднує реферативні бази даних публікацій у наукових журналах і патентів, у тому числі бази, що враховують взаємне цитування публікацій, що розробляється і надається компанією Thomson Reuters. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. Платформа володіє вбудованими можливостями пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією.
Web of Science включає в себе понад 3 700 провідних журналів і понад 10100 наукових видань по всьому світу, в тому числі журналів відкритого доступу і більше 110 000 матеріалів конференцій. Вона охоплює період з 1900 року в 256 дисциплінах.
Оскільки, в БД Scopus індексується більша кількість журналів, ніж в Web of Science, та всі провідні журнали Web of Science індексуються і в Scopus, то пошук слід починати з останньої. Зауважимо, що ресурси цієї бази в переліку журналів більше відкриті для вільного доступу.
Список журналів згруповано по країнах, в межах кожної країни – за рейтингом наукових журналів (показником SJR).
Відомості отримані на сайті SCImago Journal & Country Rank у січні 2015 року.
Звертаємо увагу авторів на необхідність уточнення наявності конкретного видання у наукометричних базах на момент подання статті.
Адреси для пошуку:
http://www.scimagojr.com/journalrank.php
Web of Science http://wokinfo.com/products_tools/multidisciplinary/webofscience/
Інформаційний лист призначається аспірантам, клінічним ординаторам та іншим науковцям. Він вміщує перелік збірників наукових праць і журналів з медико-біологічних наук та фармацевтичної галузі, які були затверджені постановами президії ВАК України у 2009-2011 роках.